Yarışmanın adı: Ortak Gelecek İçin Diyalog Derneği Kayda Değer Projesi Konuşmaları Yarışması

Genel Koşullar:

● Videolar, genel ahlak kurallarına aykırı olmayacak ve hiçbir şekilde, direk kişi ya da kurumları rencide etmeyecektir. Bu tür videolar haber verilmeksizin kaldırılacaktır. Ortak Gelecek İçin Diyalog Derneği, yarışmaya katılan videoların içeriği ile ilgili hiçbir hukuki sorumluluk kabul etmez.

● Eğer Ortak Gelecek İçin Diyalog Derneği, bir içeriğin kurallara aykırı olduğunu tespit ederse videoyu yayından kaldırma yetkisine sahiptir.

● Ortak Gelecek İçin Diyalog Derneği proje takvimi ve şartname hakkında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

● Yarışmaya katılan tüm katılımcılar bu şartnamedeki bütün şartları kabul etmiş sayılır.

● Kazananlar www.kaydadeger.com adresinden duyurulacaktır.

● Ortak Gelecek İçin Diyalog Derneği yarışmaya katılan ve oylama yapan kişilerin e-mail adres bilgilerini yarışma kapsamında ve diğer projelerde bilgilendirme amaçlı kullanabilir.

● Yarışmanın oylama sırasında ve sonrasındaki incelemelerde tespit edilen hile ve sahtekarlıkları yapan katılımcılar diskalifiye edilecektir. Takas yöntemini kullanan veya sahte hesaplardan oy toplamış kişiler katılımcıların videoları düzenleyen kurum tarafından diskalifiye edilme ve hakkında hukuki işlem başlatma hakkına sahiptir.

● Yarışmacı, yarışmaya projeye katıldığı videoya sahte oylar ile saldırı yapıldığını düşünüyorsa 5 iş günü içerisinde düzenleyen kuruma bildirmek zorundadır. Bildirmezse düzenleyen kurum tarafından diskalifiye edilebilir.

● Diskalifiye edilen kişi yarışmaya tekrar katılamayacaktır.

● Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek: Her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da internet bağlantılarında internet servis sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü; hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, SMS gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya internet erişimindeki aksaklıklardan, yarışmanın gidişatını etkileyecek şekilde; ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dış kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, yarışmada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması, veya ulaşılamaması nedeni ile kampanya uygulamasının zarar görmesinden, Ortak Gelecek İçin Diyalog Derneği hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

● Kullanıcılar, uygulama dâhilinde Türk Ticaret Kanunu hükümleri uyarınca haksız rekabete yol açacak faaliyetlerde bulunmayacaklarını, Ortak Gelecek İçin Diyalog Derneği’nin ve/veya üçüncü kişilerin şahsi ve ticari itibarını sarsacak, kişilik haklarına tecavüz ve taarruz edecek fiilleri gerçekleştirmeyeceklerini kabul ve taahhüt etmektedir.

● Ortak Gelecek İçin Diyalog Derneği, sitenin ve verdiği hizmetlerin sürekli aktif ve erişilebilir olacağına dair hiçbir garanti vermemektedir. Ortak Gelecek İçin Diyalog Derneği özellikle önüne geçemeyeceği durumlar, yargı ve sair yetkili resmi merci karar ve uygulamaları, mücbir sebepler (örneğin doğal afet), üçüncü kişilerin sebep olduğu durumlar, internet bağlantı hizmeti sağlayan kuruluşlardan kaynaklanan aksaklıklar ve gecikmeler ve benzeri dış etkenler, yanlış kullanım, Ortak Gelecek İçin Diyalog Derneği’nden kaynaklanabilecek teknik arıza ve sair aksaklıklar, tamir çalışmaları veya diğer yönlendirmeler ve sayılanlarla sınırlı olmamak üzere benzeri sebepler sonucu meydana gelen aksaklıklar konusunda hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

Ortak Gelecek İçin Diyalog Derneği Kayda Değer Projesi Konuşmaları Yarışması Bitiş Tarihi: 3 Mayıs 2015

Yarışma ile ilgili sorularınız için; E¬-posta Adresi: iremzulal@ortakgelecek.org Telefon : 0 212 243 59 63

 

ogd-landing
istanbul-bilgi-universitesi-landing
Videmu-landing
SWE3FRGB_eng