Ennur Bengisu Özen | ‘Normlar, Değerler, Davranışlar ve Toplum’ | Kayda Değer

“Merhaba, Beykent Üniversitesi’nde İktisat ve Hukuk öğrencisiyim. Empati yaparak arkadaşlarımın sorunlarına çözümler üretmeyi seviyorum. Sorgulamaktan zevk alıyorum. Hayata tutunabilmek için nedenlere ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum. Aslında bizi var eden şeyler nedenlerin altında gizli?
‘Bugüne en uzak gün, dün.
Geçmişte yaşamak kimseye bir şey katmayacaktır.
Gelecek umut dolu günlerde.’
Kariyerist Kariyer ve Girişimcilik Merkezi’nde gönüllüyüm. Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu’na üyeyim. Susmak çoğu zaman kabullenmektir. Amacı olan kalabalığın sesi ise bir güçtür.”

Twitter: https://twitter.com/ennurbengisu

Kayda Değer: http://www.kaydadeger.com/
Twitter: https://twitter.com/kaydadegercom
Facebook: https://www.facebook.com/kaydadegercom

Kategori: Kayda Değer
Ennur Bengisu Özen
Konuşmacı Hakkında
- Merhaba, Beykent Üniversitesi'nde İktisat ve Hukuk öğrencisiyim. Empati yaparak arkadaşlarımın sorunlarına çözümler üretmeyi seviyorum. Sorgulamaktan zevk alıyorum. Hayata tutunabilmek için nedenlere ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum. Aslında bizi var eden şeyler nedenlerin altında gizli? Bugüne en uzak gün, dün. Geçmişte yaşamak kimseye bir şey katmayacaktır. Gelecek umut dolu günlerde. Kariyerist Kariyer ve Girişimcilik Merkezi'nde gönüllüyüm. Susmak çoğu zaman kabullenmektir. Amacı olan kalabalığın sesi ise bir güçtür. Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu'na üyeyim. Yaş : 22 - Beykent Üniversitesi