Ali Nadir Dönmez | ‘Var Mısınız Ötekileştirmeden Yaşamaya?’ | Kayda Değer

“Yürüyen merdivende bile yürümeye devam etmesi gerektiğine inanan Genç! Marmara Üniversitesi Hukuk ve Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Mezunu Kocaeli Üniversitesi Kamu Hukuku ve Özel Hukuk Yüksek Lisans Öğrencisi Demokrasi–Kimlikler–Ortak Yaşama dair küçük hikâyelerle “insanlık için önemli ama insanlar için önemsiz” hale gelmiş değerlerimize yeniden hayat vermeye Var mısınız?

Var mısınız; yaftalamadan, ötekileştirmeden yaşamaya
Var mısınız; Kimliklere değilde Kişiliklere değer vermeye
Var mısınız; Karanlığa küfretmeyi bırakıp onlarca mum yakmaya Var mısınız; Dünya vicdanına demokrasi, barış ve sevgi mayası çalmaya!”

Twitter: https://twitter.com/AliNadirDonmez

Kayda Değer: http://www.kaydadeger.com/
Twitter: https://twitter.com/kaydadegercom
Facebook: https://www.facebook.com/kaydadegercom

Kategori: Kayda Değer
Ali Nadir Dönmez
Konuşmacı Hakkında
- Yürüyen merdivende bile yürümeye devam etmesi gerektiğine inanan Genç! Marmara Üniversitesi Hukuk ve Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Mezunu Kocaeli Üniversitesi Kamu Hukuku ve Özel Hukuk Yüksek Lisans Öğrencisi Demokrasi–Kimlikler–Ortak Yaşama dair küçük hikâyelerle “insanlık için önemli ama insanlar için önemsiz” hale gelmiş değerlerimize yeniden hayat vermeye Var mısınız? Var mısınız; Yaftalamadan, ötekileştirmeden yaşamaya Var mısınız; Kimliklere değilde Kişiliklere değer vermeye Var mısınız; Karanlığa küfretmeyi bırakıp onlarca mum yakmaya Var mısınız; Dünya vicdanına demokrasi, barış ve sevgi mayası çalmaya! Yaş : 24 - Kocaeli Üniversitesi