İbrahim Can | ‘Yasama ve Yürütmeye Toplum Eli’ | Kayda Değer

“İbrahim Can Finansal Yönetim Danışmanı ve İİBF, Master ve Ph.D seviyesinde Akademik (Tez) Danışmandır. Kendisinin kurduğu I Can Advisory markası altında aşağıdaki alanlarda profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir.
A) Finansal Yönetim Danışmanlığı
B) Kurumsal İletişim Hizmetleri
C) Akademik (Tez) Danışmanlık
D) Finansal Eğitim Hizmetleri
E) Kurumsal Sosyal Sorumluluk
İbrahim Can başarılı bir danışman olmasının yanı sıra, triathlon ve kürek branşlarında çeşitli dereceler elde etmiş profesyonel sporcu ve lisanslı performans sanatları (latin dansları) eğitmenidir.”

Twitter: https://twitter.com/ICanAdvisory

Kayda Değer: http://www.kaydadeger.com/
Twitter: https://twitter.com/kaydadegercom
Facebook: https://www.facebook.com/kaydadegercom

Kategori: Kayda Değer
İbrahim Can
Konuşmacı Hakkında
- İbrahim Can Finansal Yönetim Danışmanı ve İİBF, Master ve Ph.D seviyesinde Akademik (Tez) Danışmandır. Kendisinin kurduğu I Can Advisory markası altında aşağıdaki alanlarda profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. A) FİNANSAL YÖNETİM DANIŞMANLIĞI B) KURUMSAL İLETİŞİM HİZMETLERİ C) AKADEMİK (TEZ) DANIŞMANLIK D) FİNANSAL EĞİTİM HİZMETLERİ E) KURUMSAL SOSYAL SORUMLULUK İbrahim Can başarılı bir danışman olmasının yanı sıra, triathlon ve kürek branşlarında çeşitli dereceler elde etmiş profesyonel sporcu ve lisanslı performans sanatları (latin dansları) eğitmenidir. Yaş : 31 - I Can Advisory